728 x 90

Jaro je tady – vyčistěte a nastartujte svůj organismus

Jaro je tady – vyčistěte a nastartujte svůj organismus

Dopřejte si jarní detox Zbaví vás toxických látek a nastartuje váš organismus Dny jsou stále delší a delší, a i hodnoty na teploměrech pozvolna stoupají. Poselství je to jasné – jaro se nezadržitelně blíží a my věříme, že pro většinu z vás je to dobrá zpráva. Než však s plnou vervou necháme nové roční období

Dopřejte si jarní detox

Zbaví vás toxických látek a nastartuje váš organismus

Dny jsou stále delší a delší, a i hodnoty na teploměrech pozvolna stoupají. Poselství je to jasné – jaro se nezadržitelně blíží a my věříme, že pro většinu z vás je to dobrá zpráva. Než však s plnou vervou necháme nové roční období vtrhnout do našich každodenních životů, měli bychom se zamyslet, jak naše tělo zbavit všech škodlivin, které se v něm za zimu nashromáždily, a do jara vkročit v té nejlepší možné kondici. Řeč je samozřejmě o jarní detoxikaci a očistě organismu. Dopřejte si některou z následujících superpotravin a vraťte se do hry naplno.

 • Dodají vám novou energii a elán
 • Působí preventivně proti celé řadě onemocnění
 • Získáte mladistvější vzhled a vitalitu

 

Odstraňte z těla nebezpečné toxiny

Naše vnitřní orgány jsou v důsledku současného životního stylu neustále zatěžovány toxiny, které se v těle hromadí a mohou být časovanou bombou, která vám způsobí problémy ve chvíli, kdy to budete nejméně čekat. Mohou se projevovat například únavou, bolestí hlavy nebo kloubů či špatným stavem pleti a potížemi s trávením. Nenechte to dojít tak daleko a dopřejte svému tělu jarní očistnou kúru. Dobrou službu vám v tom udělají zejména tzv. zelené potraviny. Ty obsahují látky, které tělu pomáhají vypořádat se s řadou potíží zcela samostatně, a vy tak v konečném důsledku budete zdravější bez nutnosti chodit k lékaři nebo brát léky. Vyberete si mezi nimi i vy!

 VYZKOUŠEJTE: 

BIO mladý ječmen

Spirulina Bio prášek

Chlorella BIO 750 tbl

Řasa pro vitalitu a krásu

Hledáte-li čistě přírodní cestu, jak se zbavit toxických látek, podpořit metabolismus a dodat svému tělu novou energii, pak pro vás máme řešení. Řeč je o sladkovodní řase jménem chlorella, která obsahuje celou řadu aktivních biologických látek. Je například jedním z nejbohatších zdrojů chlorofylu, kterému vděčíme za život na této planetě. Chlorella vám pomůže s očistou vašeho organismu, jelikož obsahuje celou řadu antioxidantů, jež na sebe navážou všechny škodlivé látky a odvedou je z těla ven. Dodá vám také důležité vitamíny a minerály, díky kterým se budete opět cítit plni energie a síly. Lepší zdravotní stav se ukáže i na vašem mladistvějším vzhledu a zářivější pleti. Dopřejte si tuto obrovskou sílu přírody. Dlouhodobější používání se pak projeví i ve formě zlepšení celkového zdraví a silnějšího imunitního systému.

 

Vitamínová bomba stokrát lepší než ovoce či zelenina

Trápí vás po zimě snížená imunita a hledáte zdroj energie, který by vám vrátil sílu? Pak vyzkoušejte zelený ječmen. Pod tímto názvem se ukrývá typ zelené trávy, jejíž výhonky obsahují velké množství vitamínů, aminokyselin a stopových prvků, které vás opět vrátí do hry. Zelený ječmen obsahuje až několikanásobné hodnoty vitamínů a minerálů oproti ovoci, které běžně konzumujeme. Najdete v něm až:

 • Pětadvacetkrát více draslíku, než je v banánu
 • Až desetkrát více vápníku, než obsahuje mléko
 • Až osmkrát více kyseliny listové než špenát

S jednou dávkou zeleného ječmene dodáte tělu tolik potřebných látek jako byste si dopřáli celotýdenní ovocný či zeleninový detox.

 

Dostaňte se do formy

Holdujete zdravým smoothie nápojům? Přidejte do nich trochu sladkovodní sinice spiruliny a posuňte je ještě na jinou úroveň. Z obyčejného ovocného nápoje se stane doslova elixír zdraví a mládí, který vám pomůže vyrovnat se s následky dlouhé zimy a únavy organismu. Spirulina je až ze 70 % tvořena bílkovinami. Prospěje tedy především vašemu metabolismu a pomůže vám i tehdy, bojujete-li s nadváhou. Obsahuje látky, které pomáhají přirozenou cestou snižovat chuť k jídlu a pomohou vám nastavit optimální rovnováhu příjmu a výdeje energie. Kromě zmíněných vlastností vám dodá také:

 • Velkou dávku železa, vápníku, hořčíku a křemíku
 • Přírodní betakaroten, který je mnohonásobně účinnější než ten v doplňcích stravy
 • Cenné enzymy a aminokyseliny, které se podílejí na látkové výměně

 

Díky těmto zeleným potravinám vstoupíte do jarního období jako znovuzrození. Pomohou vám zbavit se překyselení organismu, které je jednou z hlavních příčin závažných onemocnění. Nastolí ve vašem těle ztracenou rovnováhu, kterou nezbytně potřebujete k tomu, abyste se nejen cítili lépe, ale také už na první pohled působili zdravě, svěže a vitálně.

 

Detox znamená odpočinek, jídlo i pohyb

Při jarním detoxu vsaďte na výše uvedené superpotraviny a již během pár dnů zaznamenáte velkou změnu. Budete se cítit tak, jak jste se celou zimu necítili.

 • Vrátí se vám energie a chuť do života
 • Omládnete a vaše pleť získá barvu a život
 • Zhubnete a budete se cítit lépe fyzicky i psychicky

 DOPORUČENÍ NA ZÁVĚR 

Celý proces urychlíte, budete-li také dostatečně pít. Dopřejte si zejména čistou vodu doplněnou pár kapkami citronové šťávy. Krok vedle neuděláte ani se zelným čajem nebo bylinkami. Dopřejte si také dostatek spánku a relaxace. Určitě není špatným nápadem zajít na masáž nebo do wellness centra, kde vám pomohou nalézt ztracenou vnitřní rovnováhu. Soustřeďte se také na zdravou stravu, která vám pomůže i ve snaze udržet si optimální váhu. Zapomeňte na sladké a tučné potraviny a nahraďte je ovocem, zeleninou a potravinami bohatými na bílkoviny. Pomohou vám nastolit rovnováhu trávicího systému a udržet jeho zásaditost. V neposlední řadě pak zaveďte do svého každodenního programu i trochu zdravého pohybu. Nemusíte rovnou začít chodit do posilovny, ale půlhodinová procházka umí udělat divy. Čas od času si také dopřejte intenzivní cvičení, při kterém se vypotíte a vaše tělo bude mít možnost přirozenou cestou vyplavit nadbytek soli i toxických látek.

 VYZKOUŠEJTE: 

BIO mladý ječmen

Spirulina Bio prášek

Chlorella BIO 750 tbl

inPotraviny.cz
ADMINISTRATOR
PROFIL

Další příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *